Hoppa till innehåll
Hälsovarning: Denna produkt innehåller nikotin som är ett mycket beroendeframkallande ämne.
Après Blueberry Mini Normal – pris och jämförelse hos 3 butiker

Après Blueberry Mini Normal

Nikotinpåse Slim

Après Blueberry Mini Normal är en tobaksfri nikotinpåse i slim-format med en nikotinhalt på 8 mg/g, motsvarande 3,2 mg per påse. Smaken är Bär. Varje dosa innehåller 20 påsar à 0,4 g. Produkten tillverkas av Après Nicotine AB.

Lägsta pris per dosa
19,99 kr 19,99 kr Priset är normalt just nu

Priser hos 1 butik

Lägsta pris:
Billigsnus
Billigsnus
4,6
Fri frakt · 3 storlekar
19,99 kr 19,99 kr /dosa
30 · fri frakt
28,66 kr 28,66 kr /dosa
50 · fri frakt
28,60 kr 28,60 kr /dosa

Senast uppdaterad: 5 juli 2026. Pris per dosa inkluderar frakt för ett enskilt köp när "inkl. frakt" är aktivt.

Prisutveckling för Après Blueberry Mini Normal

Priset på Après Blueberry Mini Normal har varit stabilt kring 19,99 kr per dosa de senaste 30 dagarna. Lägsta historiska pris är 0,66 kr (25 april 2026).

Laddar...

Specifikationer för Après Blueberry Mini Normal

Format
Slim
Påsar/dosa
20 st
Vikt
8 g
Nikotin
8 mg/g
Nikotin/påse
3.2 mg
Styrka
Smak
Bär
Tillverkare
Après Nicotine AB
EAN
7350129391293

Om Après Blueberry Mini Normal

Après Blueberry Mini Normal är en tobaksfri nikotinpåse i slim-format med en nikotinhalt på 8 mg/g, motsvarande 3,2 mg per påse. Smaken är Bär. Varje dosa innehåller 20 påsar à 0,4 g. Produkten tillverkas av Après Nicotine AB.

Produkten säljs hos 3 butiker i jämförelsen. Priset per dosa är 19,99 kr. Tillgängliga packstorlekar är 1-pack, 5-pack, 10-pack, 30-pack och 50-pack. Priset har ökat med ~32 % senaste 30 dagarna.

Après Blueberry Mini Normal hör till styrkenivån normal i Aprèss nikotinpåssortiment.

Vanliga frågor om Après Blueberry Mini Normal

Hur många påsar finns det i en dosa Après Blueberry Mini Normal?

En dosa Après Blueberry Mini Normal innehåller 20 påsar à 0.4 g (totalt 8 g).

Vilken nikotinhalt har Après Blueberry Mini Normal?

Après Blueberry Mini Normal har en nikotinhalt på 8 mg/g, vilket motsvarar ungefär 3.2 mg nikotin per påse.

Vilket format har Après Blueberry Mini Normal?

Après Blueberry Mini Normal finns i slim-format, ett populärt format för tobaksfria nikotinpåsar.

Var kan jag jämföra priser på Après Blueberry Mini Normal?

Snuspriser.se listar priser på Après Blueberry Mini Normal hos 1 butik. Priserna uppdateras dagligen.

Hur förvaras nikotinpåsar?

Nikotinpåsar bör förvaras svalt och torrt, gärna i kylskåp, för bästa hållbarhet och smak. Undvik direkt solljus och höga temperaturer. En oöppnad dosa håller normalt ett år eller längre.

Du kanske också gillar

Fler nikotinpåsar från Après