Hoppa till innehåll
Hälsovarning: Denna produkt innehåller nikotin som är ett mycket beroendeframkallande ämne.
CAMO Ice Cold Mint Extra Strong | 25 mg – pris och jämförelse hos 2 butiker

CAMO Ice Cold Mint Extra Strong | 25 mg

Nikotinpåse Slim

CAMO Ice Cold Mint Extra Strong | 25 mg är en tobaksfri nikotinpåse med en nikotinhalt på 33 mg/g, motsvarande 18,2 mg per påse. Smaken är Mint. Varje dosa innehåller 20 påsar à 0,55 g. Produkten tillverkas av UAB Global Snus.

Lägsta pris per dosa
19,90 kr 19,90 kr Priset är normalt just nu

Priser hos 1 butik

Lägsta pris:
MinPrilla
MinPrilla
4,8
Fri frakt
19,90 kr 19,90 kr /dosa
snusfabriken
snusfabriken
4,4
Frakt fr. 38 kr
62,99 kr 24,99 kr /dosa

Senast uppdaterad: 4 juli 2026. Pris per dosa inkluderar frakt för ett enskilt köp när "inkl. frakt" är aktivt.

Prisutveckling för CAMO Ice Cold Mint Extra Strong | 25 mg

Priset på CAMO Ice Cold Mint Extra Strong | 25 mg har varit stabilt kring 19,90 kr per dosa de senaste 30 dagarna.

Laddar...

Specifikationer för CAMO Ice Cold Mint Extra Strong | 25 mg

Format
Slim
Påsar/dosa
20 st
Vikt
11 g
Nikotin
33 mg/g
Nikotin/påse
18.2 mg
Styrka
Smak
Mint
Tillverkare
UAB Global Snus
EAN
4779056490542

Om CAMO Ice Cold Mint Extra Strong | 25 mg

CAMO Ice Cold Mint Extra Strong | 25 mg är en tobaksfri nikotinpåse med en nikotinhalt på 33 mg/g, motsvarande 18,2 mg per påse. Smaken är Mint. Varje dosa innehåller 20 påsar à 0,55 g. Produkten tillverkas av UAB Global Snus.

Produkten säljs hos 2 butiker i jämförelsen. Priset per dosa varierar mellan 24,99 kr och 25,98 kr, med ett genomsnitt på 25,48 kr. Lägsta pris just nu är 24,99 kr hos Snusfabriken. Tillgängliga packstorlekar är 1-pack och 50-pack. Priset har varit relativt stabilt senaste 30 dagarna.

CAMO Ice Cold Mint Extra Strong | 25 mg hör till styrkenivån stark i CAMOs nikotinpåssortiment.

Vanliga frågor om CAMO Ice Cold Mint Extra Strong | 25 mg

Hur många påsar finns det i en dosa CAMO Ice Cold Mint Extra Strong | 25 mg?

En dosa CAMO Ice Cold Mint Extra Strong | 25 mg innehåller 20 påsar à 0.55 g (totalt 11 g).

Vilken nikotinhalt har CAMO Ice Cold Mint Extra Strong | 25 mg?

CAMO Ice Cold Mint Extra Strong | 25 mg har en nikotinhalt på 33 mg/g, vilket motsvarar ungefär 18.2 mg nikotin per påse.

Vilket format har CAMO Ice Cold Mint Extra Strong | 25 mg?

CAMO Ice Cold Mint Extra Strong | 25 mg finns i slim-format, ett populärt format för tobaksfria nikotinpåsar.

Var kan jag jämföra priser på CAMO Ice Cold Mint Extra Strong | 25 mg?

Snuspriser.se listar priser på CAMO Ice Cold Mint Extra Strong | 25 mg hos 1 butik. Priserna uppdateras dagligen.

Hur förvaras nikotinpåsar?

Nikotinpåsar bör förvaras svalt och torrt, gärna i kylskåp, för bästa hållbarhet och smak. Undvik direkt solljus och höga temperaturer. En oöppnad dosa håller normalt ett år eller längre.

Du kanske också gillar

Fler nikotinpåsar från CAMO