Hoppa till innehåll
Hälsovarning: Denna produkt innehåller nikotin som är ett mycket beroendeframkallande ämne.
FIX Spearmint S3 – pris och jämförelse hos 19 butiker

FIX Spearmint S3

Nikotinpåse Slim

FIX Spearmint S3 är en tobaksfri nikotinpåse i slim-format med en nikotinhalt på 12 mg/g, motsvarande 8,4 mg per påse. Smaken är Spearmint och mint. Varje dosa innehåller 20 påsar à 0,7 g. Produkten tillverkas av Habit Factory.

Lägsta pris per dosa
24,00 kr 24,00 kr 38% billigare än vanligt

Priser hos 6 butiker

Lägsta pris:
Billigsnus
Billigsnus
4,6
Fri frakt · 3 storlekar
24,00 kr 24,00 kr /dosa
10 · fri frakt
24,99 kr 24,99 kr /dosa
30 · fri frakt
24,33 kr 24,33 kr /dosa
Haypp
Haypp
4,7
Fri frakt · 3 storlekar
24,90 kr 24,90 kr /dosa
1 · +39,90 kr
54,80 kr 14,90 kr /dosa
5 · fri frakt
32,00 kr 32,00 kr /dosa
Nettotobak
Nettotobak
4,8
Fri frakt · 4 storlekar
24,90 kr 24,90 kr /dosa
1 · +39,90 kr
54,80 kr 14,90 kr /dosa
5 · +39,90 kr
38,76 kr 30,78 kr /dosa
30 · fri frakt
28,50 kr 28,50 kr /dosa
NetSnus
NetSnus
4,3
Frakt fr. 59 kr · 4 storlekar
25,93 kr 23,97 kr /dosa
1 · +59,00 kr
90,00 kr 31,00 kr /dosa
5 · +59,00 kr
39,80 kr 28,00 kr /dosa
10 · +59,00 kr
30,80 kr 24,90 kr /dosa
Snusbolaget
Snusbolaget
4,8
Frakt fr. 20 kr · 4 storlekar
26,89 kr 24,90 kr /dosa
1 · +39,90 kr
54,80 kr 14,90 kr /dosa
5 · +19,90 kr
35,98 kr 32,00 kr /dosa
30 · fri frakt
28,50 kr 28,50 kr /dosa
MinPrilla
MinPrilla
4,8
Frakt fr. 29 kr
60,00 kr 31,00 kr /dosa

Senast uppdaterad: 4 juli 2026. Pris per dosa inkluderar frakt för ett enskilt köp när "inkl. frakt" är aktivt.

Prisutveckling för FIX Spearmint S3

Priset på FIX Spearmint S3 har varierat mellan 14,90 kr och 23,97 kr per dosa de senaste 30 dagarna. Genomsnittligt pris under perioden är 22,03 kr. Lägsta historiska pris är 0,36 kr (25 april 2026).

Laddar...

Specifikationer för FIX Spearmint S3

Format
Slim
Påsar/dosa
20 st
Vikt
14 g
Nikotin
12 mg/g
Nikotin/påse
8.4 mg
Styrka
Smak
Spearmint
Tillverkare
Habit Factory
EAN
7333521002011

Om FIX Spearmint S3

FIX Spearmint S3 är en tobaksfri nikotinpåse i slim-format med en nikotinhalt på 12 mg/g, motsvarande 8,4 mg per påse. Smaken är Spearmint och mint. Varje dosa innehåller 20 påsar à 0,7 g. Produkten tillverkas av Habit Factory.

Produkten säljs hos 9 butiker i jämförelsen. Priset per dosa varierar mellan 19,99 kr och 37,95 kr, med ett genomsnitt på 27,65 kr. Lägsta pris just nu är 19,99 kr hos Snusstocken (10-pack). Tillgängliga packstorlekar är 1-pack, 5-pack, 10-pack, 30-pack och 50-pack. Priset har ökat med ~259 % senaste 30 dagarna.

FIX Spearmint S3 hör till styrkenivån stark i FIXs nikotinpåssortiment.

Vanliga frågor om FIX Spearmint S3

Hur många påsar finns det i en dosa FIX Spearmint S3?

En dosa FIX Spearmint S3 innehåller 20 påsar à 0.7 g (totalt 14 g).

Vilken nikotinhalt har FIX Spearmint S3?

FIX Spearmint S3 har en nikotinhalt på 12 mg/g, vilket motsvarar ungefär 8.4 mg nikotin per påse.

Vilket format har FIX Spearmint S3?

FIX Spearmint S3 finns i slim-format, ett populärt format för tobaksfria nikotinpåsar.

Var kan jag jämföra priser på FIX Spearmint S3?

Snuspriser.se listar priser på FIX Spearmint S3 hos 6 butiker. Priserna uppdateras dagligen.

Hur förvaras nikotinpåsar?

Nikotinpåsar bör förvaras svalt och torrt, gärna i kylskåp, för bästa hållbarhet och smak. Undvik direkt solljus och höga temperaturer. En oöppnad dosa håller normalt ett år eller längre.

Du kanske också gillar

Fler nikotinpåsar från FIX