Hoppa till innehåll
Hälsovarning: Denna produkt innehåller nikotin som är ett mycket beroendeframkallande ämne.
LAGOM Peach Mint – pris och jämförelse hos 1 butiker

LAGOM Peach Mint

Nikotinpåse Slim

LAGOM Peach Mint är en tobaksfri nikotinpåse med en nikotinhalt på 4 mg/g, motsvarande 2,6 mg per påse. Smaken är Mint. Varje dosa innehåller 20 påsar à 0,65 g. Produkten tillverkas av Belagom AB.

Lägsta pris per dosa
28,70 kr 28,70 kr Priset är normalt just nu

Priser hos 1 butik

Lägsta pris:
MinPrilla
MinPrilla
4,8
Fri frakt
28,70 kr 28,70 kr /dosa

Senast uppdaterad: 4 juli 2026. Pris per dosa inkluderar frakt för ett enskilt köp när "inkl. frakt" är aktivt.

Prisutveckling för LAGOM Peach Mint

Priset på LAGOM Peach Mint har varit stabilt kring 28,70 kr per dosa de senaste 30 dagarna.

Laddar...

Specifikationer för LAGOM Peach Mint

Format
Slim
Påsar/dosa
20 st
Vikt
13 g
Nikotin
4 mg/g
Nikotin/påse
2.6 mg
Styrka
Smak
Mint
Tillverkare
Belagom AB

Om LAGOM Peach Mint

LAGOM Peach Mint är en tobaksfri nikotinpåse med en nikotinhalt på 4 mg/g, motsvarande 2,6 mg per påse. Smaken är Mint. Varje dosa innehåller 20 påsar à 0,65 g. Produkten tillverkas av Belagom AB.

Produkten finns hos 1 butik i jämförelsen. Priset per dosa är 28,70 kr. Tillgängliga packstorlekar är 50-pack. Priset har sjunkit med ~79 % senaste 30 dagarna.

LAGOM Peach Mint hör till styrkenivån normal i LAGOMs nikotinpåssortiment.

Vanliga frågor om LAGOM Peach Mint

Hur många påsar finns det i en dosa LAGOM Peach Mint?

En dosa LAGOM Peach Mint innehåller 20 påsar à 0.65 g (totalt 13 g).

Vilken nikotinhalt har LAGOM Peach Mint?

LAGOM Peach Mint har en nikotinhalt på 4 mg/g, vilket motsvarar ungefär 2.6 mg nikotin per påse.

Vilket format har LAGOM Peach Mint?

LAGOM Peach Mint finns i slim-format, ett populärt format för tobaksfria nikotinpåsar.

Var kan jag jämföra priser på LAGOM Peach Mint?

Snuspriser.se listar priser på LAGOM Peach Mint hos 1 butik. Priserna uppdateras dagligen.

Hur förvaras nikotinpåsar?

Nikotinpåsar bör förvaras svalt och torrt, gärna i kylskåp, för bästa hållbarhet och smak. Undvik direkt solljus och höga temperaturer. En oöppnad dosa håller normalt ett år eller längre.

Du kanske också gillar

Fler nikotinpåsar från LAGOM