Hoppa till innehåll
Hälsovarning: Denna produkt innehåller nikotin som är ett mycket beroendeframkallande ämne.
VID Racing Raspberry – pris och jämförelse hos 7 butiker

VID Racing Raspberry

Nikotinpåse Normal

VID Racing Raspberry är en tobaksfri nikotinpåse i normal-format med en nikotinhalt på 12 mg/g, motsvarande 7,2 mg per påse. Smaken är Hallon. Varje dosa innehåller 20 påsar à 0,6 g. Produkten tillverkas av Kurbits Snus AB.

Lägsta pris per dosa
28,50 kr 28,50 kr

Priser hos 0 butiker

Nettotobak
Nettotobak
4,8
Fri frakt · 4 storlekar
28,50 kr 28,50 kr /dosa
1 · +39,90 kr
70,89 kr 30,99 kr /dosa
5 · +39,90 kr
38,76 kr 30,78 kr /dosa
10 · fri frakt
29,99 kr 29,99 kr /dosa
Haypp
Haypp
4,7
Fri frakt · 3 storlekar
29,99 kr 29,99 kr /dosa
1 · +39,90 kr
74,89 kr 34,99 kr /dosa
5 · fri frakt
32,00 kr 32,00 kr /dosa

Senast uppdaterad: 4 juli 2026. Pris per dosa inkluderar frakt för ett enskilt köp när "inkl. frakt" är aktivt.

Prisutveckling för VID Racing Raspberry

Priset på VID Racing Raspberry har varit stabilt kring 28,50 kr per dosa de senaste 26 dagarna. Lägsta historiska pris är 0,95 kr (28 april 2026).

Laddar...

Specifikationer för VID Racing Raspberry

Format
Normal
Påsar/dosa
20 st
Vikt
12 g
Nikotin
12 mg/g
Nikotin/påse
7.2 mg
Styrka
Smak
Hallon
Tillverkare
Kurbits Snus AB

Om VID Racing Raspberry

VID Racing Raspberry är en tobaksfri nikotinpåse i normal-format med en nikotinhalt på 12 mg/g, motsvarande 7,2 mg per påse. Smaken är Hallon. Varje dosa innehåller 20 påsar à 0,6 g. Produkten tillverkas av Kurbits Snus AB.

Produkten säljs hos 3 butiker i jämförelsen. Priset per dosa varierar mellan 28,49 kr och 29,99 kr, med ett genomsnitt på 28,99 kr. Lägsta pris just nu är 28,49 kr hos Snusbolaget (30-pack). Tillgängliga packstorlekar är 1-pack, 5-pack, 10-pack och 30-pack. Priset har ökat med ~95 % senaste 30 dagarna.

VID Racing Raspberry hör till styrkenivån stark i VIDs nikotinpåssortiment.

Vanliga frågor om VID Racing Raspberry

Hur många påsar finns det i en dosa VID Racing Raspberry?

En dosa VID Racing Raspberry innehåller 20 påsar à 0.6 g (totalt 12 g).

Vilken nikotinhalt har VID Racing Raspberry?

VID Racing Raspberry har en nikotinhalt på 12 mg/g, vilket motsvarar ungefär 7.2 mg nikotin per påse.

Vilket format har VID Racing Raspberry?

VID Racing Raspberry finns i normal-format, ett populärt format för tobaksfria nikotinpåsar.

Hur förvaras nikotinpåsar?

Nikotinpåsar bör förvaras svalt och torrt, gärna i kylskåp, för bästa hållbarhet och smak. Undvik direkt solljus och höga temperaturer. En oöppnad dosa håller normalt ett år eller längre.

Du kanske också gillar

Fler nikotinpåsar från VID