Hoppa till innehåll
Hälsovarning: Denna produkt innehåller nikotin som är ett mycket beroendeframkallande ämne.
White Fox Mint Slim Extra Strong – pris och jämförelse hos 3 butiker

White Fox Mint Slim Extra Strong

Nikotinpåse Slim

White Fox Mint Slim Extra Strong är en tobaksfri nikotinpåse i slim-format med en nikotinhalt på 16 mg/g, motsvarande 12 mg per påse. Smaken är Mint. Varje dosa innehåller 20 påsar à 0,75 g. Produkten tillverkas av GN Tobacco.

Lägsta pris per dosa
37,60 kr 37,60 kr Priset är normalt just nu

Priser hos 1 butik

Lägsta pris:
Billigsnus
Billigsnus
4,6
Fri frakt · 3 storlekar
37,60 kr 37,60 kr /dosa
10 · fri frakt
37,99 kr 37,99 kr /dosa
30 · fri frakt
37,66 kr 37,66 kr /dosa

Senast uppdaterad: 4 juli 2026. Pris per dosa inkluderar frakt för ett enskilt köp när "inkl. frakt" är aktivt.

Prisutveckling för White Fox Mint Slim Extra Strong

Priset på White Fox Mint Slim Extra Strong har varit stabilt kring 37,60 kr per dosa de senaste 30 dagarna. Lägsta historiska pris är 28,30 kr (30 april 2026).

Laddar...

Specifikationer för White Fox Mint Slim Extra Strong

Format
Slim
Påsar/dosa
20 st
Vikt
15 g
Nikotin
16 mg/g
Nikotin/påse
12 mg
Styrka
Smak
Mint
Tillverkare
GN Tobacco
EAN
7350049929828

Om White Fox Mint Slim Extra Strong

White Fox Mint Slim Extra Strong är en tobaksfri nikotinpåse i slim-format med en nikotinhalt på 16 mg/g, motsvarande 12 mg per påse. Smaken är Mint. Varje dosa innehåller 20 påsar à 0,75 g. Produkten tillverkas av GN Tobacco.

Produkten säljs hos 3 butiker i jämförelsen. Priset per dosa varierar mellan 37,59 kr och 37,99 kr, med ett genomsnitt på 37,86 kr. Lägsta pris just nu är 37,59 kr hos Billigsnus (50-pack). Tillgängliga packstorlekar är 1-pack, 5-pack, 10-pack, 30-pack och 50-pack. Priset har ökat med ~38 % senaste 30 dagarna.

White Fox Mint Slim Extra Strong hör till styrkenivån extra stark i White Foxs nikotinpåssortiment.

Vanliga frågor om White Fox Mint Slim Extra Strong

Hur många påsar finns det i en dosa White Fox Mint Slim Extra Strong?

En dosa White Fox Mint Slim Extra Strong innehåller 20 påsar à 0.75 g (totalt 15 g).

Vilken nikotinhalt har White Fox Mint Slim Extra Strong?

White Fox Mint Slim Extra Strong har en nikotinhalt på 16 mg/g, vilket motsvarar ungefär 12 mg nikotin per påse.

Vilket format har White Fox Mint Slim Extra Strong?

White Fox Mint Slim Extra Strong finns i slim-format, ett populärt format för tobaksfria nikotinpåsar.

Var kan jag jämföra priser på White Fox Mint Slim Extra Strong?

Snuspriser.se listar priser på White Fox Mint Slim Extra Strong hos 1 butik. Priserna uppdateras dagligen.

Hur förvaras nikotinpåsar?

Nikotinpåsar bör förvaras svalt och torrt, gärna i kylskåp, för bästa hållbarhet och smak. Undvik direkt solljus och höga temperaturer. En oöppnad dosa håller normalt ett år eller längre.

Du kanske också gillar

Fler nikotinpåsar från White Fox