Hoppa till innehåll
Hälsovarning: Denna produkt innehåller nikotin som är ett mycket beroendeframkallande ämne.
Zixs Exotic Chill Jumbo Can – pris och jämförelse hos 1 butiker

Zixs Exotic Chill Jumbo Can

Nikotinpåse Slim

Zixs Exotic Chill Jumbo Can är en tobaksfri nikotinpåse med en nikotinhalt på 16 mg/g. Smaken är Exotic. Produkten tillverkas av Microzero.

Lägsta pris per dosa
338,80 kr 279,00 kr Priset är normalt just nu

Priser hos 1 butik

Lägsta pris:
Nikoteket
Nikoteket
Frakt fr. 60 kr
338,80 kr 279,00 kr /dosa

Senast uppdaterad: 4 juli 2026. Pris per dosa inkluderar frakt för ett enskilt köp när "inkl. frakt" är aktivt.

Prisutveckling för Zixs Exotic Chill Jumbo Can

Priset på Zixs Exotic Chill Jumbo Can har varit stabilt kring 279,00 kr per dosa de senaste 30 dagarna.

Laddar...

Specifikationer för Zixs Exotic Chill Jumbo Can

Format
Slim
Vikt
16 g
Nikotin
16 mg/g
Styrka
Smak
Tropisk
Tillverkare
Microzero

Om Zixs Exotic Chill Jumbo Can

Zixs Exotic Chill Jumbo Can är en tobaksfri nikotinpåse med en nikotinhalt på 16 mg/g. Smaken är Exotic. Produkten tillverkas av Microzero.

Produkten finns hos 1 butik i jämförelsen. Priset per dosa är 299,00 kr. Tillgängliga packstorlekar är 1-pack.

Zixs Exotic Chill Jumbo Can hör till styrkenivån extra stark i ZIXSs nikotinpåssortiment.

Vanliga frågor om Zixs Exotic Chill Jumbo Can

Vilken nikotinhalt har Zixs Exotic Chill Jumbo Can?

Zixs Exotic Chill Jumbo Can har en nikotinhalt på 16 mg/g.

Vilket format har Zixs Exotic Chill Jumbo Can?

Zixs Exotic Chill Jumbo Can finns i slim-format, ett populärt format för tobaksfria nikotinpåsar.

Var kan jag jämföra priser på Zixs Exotic Chill Jumbo Can?

Snuspriser.se listar priser på Zixs Exotic Chill Jumbo Can hos 1 butik. Priserna uppdateras dagligen.

Hur förvaras nikotinpåsar?

Nikotinpåsar bör förvaras svalt och torrt, gärna i kylskåp, för bästa hållbarhet och smak. Undvik direkt solljus och höga temperaturer. En oöppnad dosa håller normalt ett år eller längre.

Du kanske också gillar

Fler nikotinpåsar från ZIXS