Hoppa till innehåll
Hälsovarning: Denna produkt innehåller nikotin som är ett mycket beroendeframkallande ämne.
ZIXS Slim Lakrits Jumbo Can | 10 mg – pris och jämförelse hos 1 butiker

ZIXS Slim Lakrits Jumbo Can | 10 mg

Nikotinpåse Slim

ZIXS Slim Lakrits Jumbo Can | 10 mg är en tobaksfri nikotinpåse i slim-format med en nikotinhalt på 20 mg/g. Smaken är Lakrits. Produkten tillverkas av Microzero.

Lägsta pris per dosa
333,90 kr 295,90 kr

Priser hos 0 butiker

snusfabriken
snusfabriken
4,4
Frakt fr. 38 kr
333,90 kr 295,90 kr /dosa

Senast uppdaterad: 4 juli 2026. Pris per dosa inkluderar frakt för ett enskilt köp när "inkl. frakt" är aktivt.

Prisutveckling för ZIXS Slim Lakrits Jumbo Can | 10 mg

Priset på ZIXS Slim Lakrits Jumbo Can | 10 mg har varit stabilt kring 295,90 kr per dosa de senaste 17 dagarna.

Laddar...

Specifikationer för ZIXS Slim Lakrits Jumbo Can | 10 mg

Format
Slim
Vikt
160 g
Nikotin
20 mg/g
Styrka
Smak
Lakrits
Tillverkare
Microzero
EAN
7350116093162

Om ZIXS Slim Lakrits Jumbo Can | 10 mg

ZIXS Slim Lakrits Jumbo Can | 10 mg är en tobaksfri nikotinpåse i slim-format med en nikotinhalt på 20 mg/g. Smaken är Lakrits. Produkten tillverkas av Microzero.

Produkten finns hos 1 butik i jämförelsen. Priset per dosa är 295,90 kr. Tillgängliga packstorlekar är 1-pack. Priset har varit relativt stabilt senaste 30 dagarna.

ZIXS Slim Lakrits Jumbo Can | 10 mg hör till styrkenivån extra stark i ZIXSs nikotinpåssortiment.

Vanliga frågor om ZIXS Slim Lakrits Jumbo Can | 10 mg

Vilken nikotinhalt har ZIXS Slim Lakrits Jumbo Can | 10 mg?

ZIXS Slim Lakrits Jumbo Can | 10 mg har en nikotinhalt på 20 mg/g.

Vilket format har ZIXS Slim Lakrits Jumbo Can | 10 mg?

ZIXS Slim Lakrits Jumbo Can | 10 mg finns i slim-format, ett populärt format för tobaksfria nikotinpåsar.

Hur förvaras nikotinpåsar?

Nikotinpåsar bör förvaras svalt och torrt, gärna i kylskåp, för bästa hållbarhet och smak. Undvik direkt solljus och höga temperaturer. En oöppnad dosa håller normalt ett år eller längre.

Du kanske också gillar

Fler nikotinpåsar från ZIXS